fbpx

PERSONAL BRANDING & HEADSHOTS

YOU are the best brand of YOURSELF, make it OUTSTANDING

Vše co zveřejníte na svém webu a sociálních sítích, má dopad na Vaši značku.

Jak chcete aby Vás okolí vidělo?

GLAMOUR

#Be Glamorous Feel Fabulous

Glamour [čtětě – glamr] znamená půvab či kouzlo. Tento typ focení se snaží zachytit ženu tak, aby vypadala krásně a půvabně a cítila se žensky a smyslně. Úchvatný pohled, oslňující a okouzlující  úsměv! Jde o zachycení Vaší vnitřní krásy, jež se zračí v očích či úsměvu.

Pojem glamour fotografie se dnes používá v širokém rozmezí, může se totiž jednat o decentní portréty až po akty. Jeho význam se může v podání různých fotografů mírně lišit.

Glamour portérty v našem podání se vyznačují důrazem na ženskost a smyslnost, ale také výjimečnost. Proto se často snažíme o kompromis mezi portrétem, fashion a fine art. Pokud zvolíte tento typ focení doporučuji si zakoupit balíček, jehož součástí jsou služby profesionální vizážistky.

Více zde
Click Here

BOUDOIR

Simple is Beautiful - V jednoduchosti je krása

 

Boudoir [čtěte budoár či anglicky ˈbuːd.wɑːr] Toto slovo pochází z francouzštiny a znamená dámská ložnice či soukromý dámský pokoj. I přesto, že se jedná o styl focení, který je tu téměř od vzniku fotografie, svojí popularitu získal v posledních 10 letech a to hlavně díky několika americkým fotografům. Ten to trend přišel do ČR již před pár lety, ale až poslední dva roky ho veřejnost začala vnímat aktivněji. Před pěti – šesti lety jsem musela klientky přemlouvat a vysvětlovat jim, co takové focení ve stylu boudoir obnáší. Spousta klientek tehdy byla spíš skeptická. Dnes je všemu jinak a i české ženy si tento styl oblíbily.

Jak již samotný název napovídá jedná se o focení v prostředí ložnice ( ale samozřejmě lze ho fotit i v přírodě). Většinou se jedná o focení v prádle, korzetech, koktejlových šatech atd

Jeho cílem je ukázat ženskou krásu v každém věku a ukázat ženám, že nezáleží na velikosti šatů či věku, že každá může být krásná, smyslná a půvabná.

FINE ART PORTRAITS

Art is not what you see but what you make others see! Edgar Degas

Jedná se o umělecký portrét. Může být doplněn o extrémní make up či mystickou lokaci.

V posledním roce je to můj nejoblíbenější styl focení. Jež mi pomáhá uspokojit mé kreativní já 🙂

FASHION

„Nepodléhejte trendům. Nenechte módu, aby vás ovládala, rozhodněte se, kdo jste a co chcete vyjádřit tím, jak se oblékáte a jak žijete.“ Gianni Versace

Zabýváme se i focením ve stylu fashion. Ať už v podobě fototestů a focení booků pro modelky, tak i focením pro různé firmy a umělce.

Máme zkušenosti s focením šperků, módních doplňků i celkových outfitů. Spolupracujeme s různými blogy, návrháři a designéry.

Máte nějaký projekt? O jaké fotografii sníte Vy?
Kontaktujte nás

Studio Glam
Specializujeme se na Glamour a Boudoir portréty

Weddings in Prague

Looking for creative team for your destination wedding in Prague?

We do Pre-wedding and Post-wedding portraits at the most attractive places in the capital city of Prague and other places around Czech Republic.

Full service for your Engagement sessions – photographer, hair stylist, make up artist, rental night gown, restaurant, live music.

For more info visit our other website

Reconstruction

Recent Posts
Find us at

Praha 6

Contact

Monika Šilhánová
portrétní fotografka
Destination portrait photographer

studioglamcz(zavináč)gmail.com

From Instagram