Recenze – fotokniha od společnosti Saal Digital

Již dlouho hledám kvalitní lab na zpracování vašich zakázek, jež budou součástí některých balíčků. Jsem ráda, že poslední dobou roste poptávka po kvalitních produktech a vaše fotografie nezůstanou jen na harddisku vašeho počítače či na CD.

Proto jsem využila nabídky od společnosti Saal Digital a nechala jsem si vyrobit fotoknihu, jež zahrnuje ukázky fotografií převážně za poslední dva roky. Již dříve jsem měla možnost využít služeb této společnosti a vždy jsem byla spokojená. Vyzkoušela jsem nejrůznější zahraniční i české fotolaby a často zpracování knih či cena byly důvodem, že jsem více produktů u nich již neobjednala. Jsem ráda, že je konečně na našem trhu výrobce, který kvalitou, rychlostí zpracování, cenou i velkou variabilitou možností převyšuje ostatní průměrné fotolaby. Sama nejsem moc velký fanda klasických fotoalbumů. Většina běžných fotoalbumů v kamenných obchodech jsou kvalitně spíše podprůměrné. Fotografie vypadávají, či dokonce vypadávají samotné listy, samolepící folie ničí fotky či se nevzhledně krabatí. Proto si myslím, že kvalitní fotokniha je nejen skvělý dárek, ale také skvělý produkt jak vaše fotografie uchovat a ukázat vašim přátelům a blízkým.

Fotoknihy Saal Digital jsou vyráběny v Německu, a proto mě rychlost výroby i doručení mile překvapilo. Knihu jsem objednala v pondělí, v úterý mi přišel email, že kniha byla odeslána a již ve čtvrtek jsem ji měla doma. Průměrné doručení českých výrobců fotoknih je 2-3 týdny. Pokud využijete některé britské a italské společnosti, tak doručení se pohybuje často 4-8 týdnů.

Samotné zpracování knihy je velmi kvalitní. Věrnost barev, lesk i ostrost tisku jsou skvělé. Co se týče vazby zvolila jsem základní tvrdé lesklé desky ( bez vatování). Pokud chcete dodat vaší knize luxusnější vzhled můžete zvolit desky s vatováním či si vybrat koženou vazbu ( na výběr máte hned několik barev).

Další skvělou vlastností těchto fotoknih je otevření do úhlu 180°, což umožňuje umístění fotografií i na střed dvoustránky. To nabízí velmi málo společností.

Jedinou nevýhodu vidím v možnostech placení, kdy lze platit pouze formou paypal či platební kartou. Ale není to nic, co by v dnešní době bylo velkou překážkou.

Fotokniha od Saal Digital mě opravdu nadchla. Kvalitní zpracování, rychlost dodání, věrnost barev i práce se samotným programem. Rozhodně se těším na další spolupráci a produkty od Saal Digital. Jsem si jistá, že i vás jejich produkty nadchnout.

Facebook Saal Digital

http://www.saal-digital.cz/